Spotkanie młodzieży ze szkół imieniem Jana Pawła II
Karol Wojtyła po raz kolejny zgromadził wokół siebie gromadę młodzieży. Jak co roku i tym razem we wspomnienie św. Karola Boromeusza, a więc w dniu imienin papieża z Wadowic, odbyło się spotkanie dzieci i młodzieży ze szkół imieniem Jana Pawła II. Miejscem wydarzenia tradycyjnie była Dolina Chochołowska.
Uczniowie i nauczyciele naszego Zespoły Szkół uczestniczyli w otwarciu wystawy dotyczącej patrona szkoły św. Jana Pawła II. Wernisaż wystawy pokonkursowej XIII Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego z cyklu „Patroni naszych kościołów” miał miejsce w sobotę, 11 października 2014 roku w Kościele Parafialnym w Suchej Beskidzkiej.
Dnia 28.04.2014 roku klasa 3b wraz z klasą 2a miała przyjemność przedstawić sztukę pt.: „Nie lękajcie się..” poświęconą życiu i twórczości wielkiego Polaka, jakim był Jan Paweł II z okazji jego kanonizacji.