ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA
6 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia uczniowie klasy IIIB Gimnazjum i klasy 5a Szkoły Podstawowej pod opieką wychowawców przygotowali kiermasz zdrowych przekąsek i świeżo wyciskanych soków.
6 kwietnia z okazji Światowego Dnia Zdrowia uczniowie klasy IIIB Gimnazjum i klasy 5a Szkoły Podstawowej pod opieką wychowawców przygotowali kiermasz zdrowych przekąsek i świeżo wyciskanych soków.
W dniu 15.09.2016r. najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej wraz ze swoimi wychowawcami przyjęli zaproszenie biblioteki szkolnej do udziału w Pikniku czytelniczym.
Uczniowie klas gimnazjalnych naszego Zespołu Szkół zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie znajomości języków obcych wystawiając kilka znanych i lubianych bajek.
Najzdolniejsi i najbardziej pracowici uczniowie każdego roku mogą uczestniczyć w konkursach wiedzy z wybranego przez siebie przedmiotu. Chętnych zawsze jest dużo.
Każdy uczeń może wystartować w eliminacjach szkolnych. Najlepsi kwalifikują się do etapu rejonowego. W etapie tym uczestniczą uczniowie z powiatu suskiego, myślenickiego oraz wadowickiego.
Osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w konkursach organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie w roku szkolnym 2014/15
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Czym jest EWD? Edukacyjna wartość dodana (w skrócie EWD) jest ważnym wskaźnikiem oceniającym poziom nauczania gimnazjum. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule....
Piątkowe przedpołudnie, dnia 12.XII.2014 w naszej szkole upłynęło pod znakiem doskonałej zabawy przeprowadzonej w językach obcych - angielskim i niemieckim.
Czym jest EWD? Edukacyjna wartość dodana (w skrócie EWD) jest ważnym wskaźnikiem oceniającym poziom nauczania gimnazjum.
Porównanie wyników egzaminów zewnętrznych np. średnich nie daje pełnego obrazu kształcenia w danej szkole, gdyż miara ta nie informuje, w jakim stopniu szkoła przyczyniła się do rozwoju ucznia. Dlatego właśnie wartość EWD wskazuje przyrost wiedzy uczniowskiej, który nastąpił w ciągu trzech lat edukacji w gimnazjum.
Przyjęcie sześciolatków w poczet uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 jest jednym z najważniejszych zadań wyznaczonych naszemu środowisku szkolnemu. Nasza szkoła jest w pełni przygotowana na przyjęcie najmłodszych dzieci do szkoły, co osiągnęliśmy poprzez starania Burmistrza Miasta, Rady Rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
W dniu 6 marca 2014r. nasza szkoła otwarła szeroko swoje drzwi dla gości – rodziców przyszłorocznych klas I szkoły podstawowej i gimnazjum.
Dyrekcja i grono pedagogiczne chciały tego dnia zaprezentować osiągnięcia szkoły i zapoznać ich z ofertą zajęć pozalekcyjnych naszego Zespołu. Goście mogli zajrzeć do klas i pracowni, zobaczyć bibliotekę, stołówkę, szatnię.